KONST / Litografier / Färglitografi 16449177
nr 1644 9177
Bodil Hedlund
(f. 1946), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 105/220,95x72 cm, yttermått inklusive ram: 107x82 cm
Bodil Hedlund, svensk bildkonstnär född 1946 i Östersund.
Utrop:
800 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:35:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor