KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14299431
nr 1429 9431
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Signerad, blandteknik, bildmått: 31x31cm, yttermått inklusive ram: 44x43cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:38:29
31/10 15:32:52
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold