Etsning, Hans Norsbo (1897-1955), Sverige. Slussen. Signerad, daterad 1950,29,5x23,5 cm

Klicka på bilden för större bild

   Bild 1  Bild 2Bild 3Bild 4Bild 5
1373 2002 Etsning, Hans Norsbo (1897-1955), Sverige. Slussen. Signerad, daterad 1950,29,5x23,5 cm
Gå till objektssidan