Oljemålning, Oidentifierad konstnär, 1600/1700-tal, porträtt, olja på duk, 56x48 cm

Klicka på bilden för mindre bild

   Bild 1  Bild 2Bild 3Bild 4
908 7001 Oljemålning, Oidentifierad konstnär, 1600/1700-tal, porträtt, olja på duk, 56x48 cm
Gå till objektssidan