Veckoauktion den 23 oktober 2000
2241 AKVARELL
UTGICK
23 oktober kl 16:00 -
2090 BORDSLAMPA
Porlin
UTGICK
Auktionen avslutades
23 oktober kl 16:00 -
2306 OLJEMÃ…LNING
Såld: 500 kr
Såldes den 23 oktober 2000
1106 RING
18k, safir+brilj. 3, 1 gr
UTGICK
23 oktober kl 16:00 -
8220 SYBORD
1890-tal, L50 D40 H78
Såld: 800 kr
Såldes den 23 oktober 2000