KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13152099
nr 1315 2099
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 75/310, "Tittskåpet" Katarinavägen Stockholm. Motivet: 22x57cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:18:06
500 kr
23 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén