KONST / Litografier / Färglitografi 12713102

nr 1271 3102

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Roslagsgatan "Brother Marx". Signerad, numrerad 240/250. Bladets mått: 69x52 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:11:03

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk