KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13447169
nr 1344 7169
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, 5 st, Signerad, Stockholmsmotiv. Motivet: 18x13cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:42:35
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg