KONST / Litografier / Färglitografi 13117118
nr 1311 7118
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, "Sommar i Stockholm". Signerad, numrerad 40/290,34x45cm, oramat löst blad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:57:47
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö