KONST / Litografier / Litografi 13162004
nr 1316 2004
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 152/199. Motivet: 32x24 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:59:11
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)