KONST / Litografier / Färglitografi 12713082
nr 1271 3082
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 19/260, Stockholmsmotiv. Motivet: 28x38 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:04:25
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm