KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13914188
nr 1391 4188
Gravyrer
10 ST, Wien, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:51:45
600 kr
700 kr
800 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.600 kr