bakg

  ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Väskemblem 13327039



*

nr 1332 7039


Väskemblem

Ryssland, 1800-tal, nysilver, 8x16,5


Utrop:

500 kr

Såld:

3.600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 8 juni 2020
kl 20:13:05


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
2/6 08:35:13 1      150 kr
2/6 17:19:45 2      150 kr
2/6 17:19:45 1      150 kr (Budbetjänt)
3/6 17:41:58 3      300 kr
4/6 18:23:36 4      500 kr
5/6 15:49:27 5      400 kr
5/6 15:49:27 4      450 kr (Budbetjänt)
6/6 01:48:51 6      500 kr
6/6 01:48:51 4      500 kr (Budbetjänt)
6/6 01:49:43 6      1.100 kr
8/6 13:24:29 3      700 kr
8/6 13:24:29 6      800 kr (Budbetjänt)
8/6 18:46:32 7      1.300 kr
8/6 18:50:30 7      1.500 kr
8/6 19:29:28 6      2.000 kr
8/6 19:55:20 7      2.200 kr
8/6 20:00:45 7      2.400 kr
8/6 20:01:49 3      2.400 kr
8/6 20:01:49 7      2.400 kr (Budbetjänt)
8/6 20:02:17 3      2.600 kr
8/6 20:02:52 7      3.000 kr
8/6 20:03:10 7      3.000 kr
8/6 20:03:34 3      3.200 kr
8/6 20:07:16 7      Vinnande bud
8/6 20:07:30 7      Vinnande bud
8/6 20:08:05 3      3.600 kr
8/6 20:08:05 7      Vinnande bud (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
  • Läs mer...
Nysilver
Legering av koppar, mässing och nickel. Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS. Nysilver kan även vara ett begrepp för när tex bestick är pläterade med silver i ytan och har billigare metaller i stommen.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: nysilver pläter rysk ryska ryskt ryssland vapen väskemblem




Ladda ner broschyr