UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 13095537

nr 1309 5537

Väggur

"1871", 70x45 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:31:48

20/2 17:19:10 1      Vinnande bud