KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13557032

nr 1355 7032

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Växthus. Signerad, numrerad 198/330, daterad -89,52x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:27:42

19/10 17:25:57 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén