KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12837177

nr 1283 7177

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Söder. Signerad, numrerad 267/330, daterad -91. Motivet: 42x44 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:57:49

  • Tema
  • 21 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén