KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13557044

nr 1355 7044

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, 5 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Slussenmotiv. Signerad, numrerad 109/150, ca 30x53cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:23:52

  • Tema
  • 19 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén