KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13152122

nr 1315 2122

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 91/360, Stockholm, daterad 1973. Motivet: 50x73cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:27:15

  • Tema
  • 23 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén