KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13603219

nr 1360 3219

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 10/150, daterad -61. Motivet: 25x56 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 november 2020
kl 19:54:37

16/11 19:49:37 1      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén