KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12713086

nr 1271 3086

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad 79, Årstabron. Motivet: 40x54 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:07:16

18/8 16:01:16 1      500 kr
24/8 17:52:50 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén