KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13614508

nr 1361 4508

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, 2 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, 310-upplaga. Motivet: 27x23,5cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:22:40

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén