KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13491427

nr 1349 1427

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Träsnitt, 2 st, Signerad, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. 5x10 ca

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:01:38

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg