KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13371021

nr 1337 1021

Annie Bergman

(1889-1987), Sverige

Träsnitt, "Vår i granskapen". Signerad, numrerad 22/40. Motivet: 15x20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:12:01

7/7 22:54:57 1      100 kr
13/7 18:22:33 2      Vinnande bud

Annie Bergman

Läs mer om Annie Bergman