GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Teservisdelar 13327005

nr 1332 7005

Teservisdelar

13 delar, Ostindia, Rörstrand. Blå dekor på ljusblå botten. Servisen formgiven 1932. Diameter: 13-21cm

Konditionsrapport: slitage, krackeleringar

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:47:11

Rörstrand