BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 13336005

nr 1333 6005

Takarmatur

glas, 1960-tal. Höjd: 35 cm

Konditionsrapport: smärre kantnagg

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:18:03

12/6 17:09:25 1      Vinnande bud

Johansfors glasbruk
Seltersglas
Reijmyre Glasbruk
Elme glasbruk
Eda Glasbruk (1835 - 1953)