MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13635072

nr 1363 5072

Stolar

4 st, Rotting, 1960-tal, Sibast, Danmark

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:35:45

30/11 16:57:56 1      Vinnande bud