MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13327342

nr 1332 7342

Stolar

ett par, Gustavianska, provins

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:07:40

8/6 15:31:41 1      Vinnande bud