MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 13417100

nr 1341 7100

Stol

4 st, 1800-tal

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 20:12:23

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.