ÖVRIGT / Diverse / Stallykta 13196132

nr 1319 6132

Stallykta

metall. Längd: 16 cm, djup: 16 cm, höjd: 51 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:12:50

8/4 14:51:34 1      100 kr
8/4 20:49:31 2      Vinnande bud