KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13668080

nr 1366 8080

Skulptur

Geisha, Japan. Keramik. Höjd: 38 cm

Konditionsrapport: lagning, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 december 2020
kl 20:56:05

10/12 12:58:14 1      300 kr
14/12 20:15:10 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik