KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13393042

nr 1339 3042

Fernandez Arman

(1928-2005), Frankrike

Skulptur, Fernandez Arman (1928-2005), Frankrike. "Panthére". Signerad, numrerad 90/99. Brons, på sockel. Längd: 50 cm. Djup: 15 cm. Höjd: 32 inkl sockel. Intyg medföljer

måndag 3 augusti 2020
kl 18:18:05

Fernandez Arman

Läs mer om Fernandez Arman