GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 13337392

nr 1333 7392

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Skålfat, 2 st, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Gustavsbergs Studio. Signerad med Studiohanden. Längd: 17-20 cm

Konditionsrapport: smånagg

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:16:51

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg
Gustavsbergs Studio