MÖBLER / Möbler, övrigt / Sideboard 13337277

nr 1333 7277

Sideboard

1920-/30-tal. Längd: 212 cm. Djup: 58 cm. Höjd: 136 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:42:09

15/6 19:22:09 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor