MÖBLER / Bord / Rökbord 14367237

nr 1436 7237

Rökbord

1920-tal, Kopparskiva, diameter: 60, höjd: 64 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 december 2021
kl 18:38:28

6/12 18:33:16 1      Vinnande bud