Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ram 13407294



*

nr 1340 7294


Ram

innemått: ca 42x34 cm


Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 10 augusti 2020
kl 20:13:08


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
5/8 13:20:12 1      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: konst ram
  • 9161 Dosa
    porslin, målat. Längd: 32 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    2 feb kl 19:28
  • 9361 Färglitografi
    Lennart Gram (1910-1996), Sverige. Signerad, numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    2 feb kl 18:34
  • 9421 Fat
    2 st, Kina, porslin, Dia 14 cm
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    2 feb kl 19:13




Ladda ner broschyr