MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 13326492

nr 1332 6492

Pottskåp

sengustaviansk stil, 1800-tal. Bredd: 35 cm. Djup: 29 cm. Höjd: 75 cm, saknar stenskiva, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:07:08