KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13316497

nr 1331 6497

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Pastell, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Åker. Signerad, daterad 76. Motivet: 39x49 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:36:22

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas