bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13327087



*

nr 1332 7087


Pastell

Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Motivet: 60x21 cm


Följerätt

Ja

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 8 juni 2020
kl 19:38:04


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
8/6 18:59:36 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 5267 Pastell
    Carlberg, Stilleben. Signerad, 53x44 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 19:16
  • 3041 Pastell
    Hans Robert Pippal (1915-1998), Österrike. "Blick ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 19:31
  • 5219 Pastell
    Oidentifierad konstnär. Kalhygge. Motivet: 20x34 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 20:02




Ladda ner broschyr