MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Öronlappsfåtölj 13407311

nr 1340 7311

Öronlappsfåtölj

1940-tal

Konditionsrapport: smärre slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:18:32