KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13026037

nr 1302 6037

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, ca 45x37 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:40:02

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom