KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13026037
nr 1302 6037
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, ca 45x37 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:40:02
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm