KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371087

nr 1337 1087

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Zoia Krukowskaja (1903-1999), Sverige. "Teaterbåten". Signerad. Olja på pannå, 37x44 cm

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:10:20)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 19:13:43

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja