KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13401037

nr 1340 1037

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Zoia Krukowskaja (1903-1999), Sverige, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 73x59 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:48:47

10/8 20:29:15 1      Vinnande bud

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja