KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824056
nr 1382 4056
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 1948, Stockholms Stadshus. Olja på duk, 53x63cm, yttermått inklusive ram: 60x71cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:28:42
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona