KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351100

nr 1335 1100

Ragnhild Knutsson

(1933-2015), Sverige

Oljemålning, Ragnhild Knutsson (1933-2015), Sverige. Diptyk, monogramsignerad. Olja på duk, 73x200 cm

Ragnhild Knutsson, svensk bildkonstnär född 1933, död 2015.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:07:40

9/6 19:39:17 1      300 kr
29/6 18:27:10 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Ragnhild Knutsson

Läs mer om Ragnhild Knutsson