KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13452064

nr 1345 2064

Peter S Buchanan. Signerad, "Spring time". Olja på duk, 61x41cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:36:01

  • Klassiska
  • 31 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska