KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713047

nr 1271 3047

Pära Bjurström

, Sverige

Oljemålning, Pära Bjurström , Sverige. Mariaberget, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 26x36 cm

Pära Bjurström, svensk bildkonstnär.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:47:59

12/8 20:05:13 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Pära Bjurström

Läs mer om Pära Bjurström