KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407389

nr 1340 7389

Olof Tränk

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Olof Tränk (f. 1947), Sverige. Signerad, "gård vid kåtorp", Öland. Olja på duk, 54x45cm

Olof Tränk, född 1947 i Växjö, svensk målare, autodidakt.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:26:33

Olof Tränk

Läs mer om Olof Tränk