KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327253

nr 1332 7253

Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:20:04