KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636790

nr 1363 6790

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, figurer vid vattenkvarn. Ej signerad. Olja på duk, 18x26 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:25:26