KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294346

nr 1329 4346

Martin Ocaña. Signerad, kvinna. Olja på pannå, 39x29cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 maj 2020
kl 20:22:25

22/5 03:12:11 1      Vinnande bud